Wynik Holetra i ucisk w klatce piersiowej

Witam. Mam 18 lat. Echo, ekg, holter, crp,aso,ob,morfo,tsh,ft4,elektrolity wszystko ok. Co mi jest mam na holterze 10 skurczy dod komorowych, mam ciagly dziwny ucisk w klatce piersiowej, dodatkowe skurcze pare parenascie dziennie, czasem uczucie mocnego bicia serca, ciagly lek o zdrowie ze to guzy, powiekszone wezly, zyly, czasem wzdycham, sprawdzam caly czas cialo, boje sie ze dostane kardiomiopati tachyarytmicznej, kardiolog powiedzial ze to nerwica lękowa, ale nie mam napadów lęku. Co to jest

Możliwe, że cierpi Pan na zaburzenie lęku panicznego. Jednakże po najbardziej trafną diagnozę proszę udać się osobiście do specjalisty, np. psychologa, psychoterapeuty lub psychiatry który znając więcej szczegółów będzie mógł dokładnie powiedzieć co Panu jest i w jaki sposób można ten problem rozwiązać. Powodzenia.