Wynik kreatyniny i usg nerki
Witam mam keratynina 1,03 (0.5-1) ostatnio robiłam usg wielkość lewej nerki powiększyła się była 119 mm a tera 123 o nieznacznie pogrubiałej warstwie miąższowej. Co to może oznaczać?????????

KOBIETA, 40 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Podane wyniki są prawidłowe - nie ma powodów do niepokoju.