Wynik LH przy planowaniu ciąży

MÓJ WYNIK LH WYNOSI 3,93 . Chciałbym wiedzieć czy ten wynik jest prawidłowy. Staram się o dziecko i jak na razie bezskutecznie

Nie wiem w jakim dniu cyklu było wykonane badanie. Sam wynik LH to za mało jeśli chodzi o diagnostykę niepłodności. Wskazana rozszerzona diagnostyka hormonów płciowych, z uwzględnieniem hormonów tarczycy i prolaktyny. Warto też wykonać USG narządu rodnego.

Interpretacja tego wyniku zależy od tego w jakim dniu było wykonane badanie. Wskazana rozszerzona diagnostyka hormonalna- z uwzględnieniem hormonów tarczycy i prolaktyny. Sam wynik LH nie jest diagnostyczny.