Wynik morfologii krwi oraz badania potasu i magnezu

Dzień dobry. Ostatnio miałem robioną morfologię krwi wraz z badaniem potasu oraz magnezu. Morfologia była spowodowana niskim poziomem potasu (2,3). Wyniki: Potas wyszedł 4,03, natomiast magnez 1. Zaniepokoił mnie poziom WBC: 10,9 przy normie 4-10, RBC 5,13 HGB: 15,8 HCT: 46,4 MCV: 90,8 MCH: 30,8 MCHC: 33,9 PLT: 290 MPV: 8,8 Czy jest się czym niepokoić ? Z góry dziękuję za odpowiedź Pozdrawiam

Zwiekszone WBC to najczestsza reakcja na infekche. Nie wiem jakie jeszcze ma pan objawy. Jesli żadne sugeruje powtorzenie mirfologii po kilku dniach.