Wynik morfologii krwi z rozmazem

Mam 24 lata, oto mój wynik morfologii z rozmazem: Wskaźniki czerwonokrwinkowe: RDW-CV - 16.2 N: 11.0 -14.5 Płytki krwi: MPV - 8.87 N: 9.0 - 13.0 Rozmaz: wart.b. NEUT - 1.70 N: 1.8 - 6.8 % NEUT - 33.3 N: 45.0 - 68.0 %LYMPH - 50.5 N: 25.0 - 40.0 %MONO - 8.01 N: 2.5 - 8.0 %EO - 6.25 N: 0.0 - 5.0
24 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.

Twoje pytanie dotyczy prośby interpretacji wyników badań i niestety nie możemy na nie odpowiedzieć. Skonsultuj wyniki badań ze swoim lekarzem prowadzącym, który mając możliwość zebrania wywiadu i zbadania Cię, będzie mógł właściwie ocenić Twój stan zdrowia.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl