Wynik MR głowy 24-letniej osoby do analizy

Prosze o opinie wynik mr glowy W wiencach promienistych po stronie lewej widoczne jest pojedyncze drobne ognisko - naczyniopochodne. Pozatym wszystko ok.. Neurolog przepisal vinpocetine hasco 5 mg prosze o opinie na temat

Witam serdecznie,

Proszę się trzymać zaleceń lekarza neurologa. Neurolog jest najbardziej kompetentnym specjalistą w tej dziedzinie więc proszę mu zaufać i stosować do jego zaleceń.

Pozdrawiam.