Wynik MR odcinka szyjnego kręgosłupa i stan po dwóch operacjach kręgosłupa

Witam ma 41 lat i jestem po 2 operacjach kregosłupa L-S Obecnie jestem po MR odcinka szyjnego ponieważ boli mnie głowa i dretwieją ręce. Prosze o interpretacje wyniku Badanie MR kregos.w odc.C1-Th3 wskazuje na poziomie C5/6 pośrodkowo prawoboczną przepuklinę krążka miedzykręgowego z uciskiem wor.oponowego.Na poziomie C6/7 lewoboczna pypukl.krążka miedzykregowego,model.wo.oponowy.Wtrzonie kregy C6 naczyniak.Proszę o odpowiedź Małgorzata

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmian, które mogą być przyczyną dolegliwości. Wskazana jest wizyta u lekarza prowadzącego.