Wynik OB 10 przy normie

Witam, przeprowadziłem ostatnio badania krwi. Wynik OB mojej morfologii wyniósł 10 (przy normie <8). Co to może oznaczac? Pozdrawiam

Lek. Katarzyna Szymczak

Jeśli pozostałe wyniki badań ma Pan w normie, nie ma żadnych objawów, nie choruje Pan na nic przewlekle, to najprawdopodobniej nieznacznie podwyższone OB nie jest objawem żadnej choroby tylko przypadkowym znaleziskiem. Natomiast jeśli coś Pana niepokoi, źle się Pan czuję radzę udać się do lekarza.
Pozdrawiam