Badanie OB - interpretacja wyników

Witam. Jestem 27 letnim mężczyzną. Zrobiłem wymagane badania krwi przed pójściem do pracy. Wyniki zostały określone przez lekarza jako dobre. Ja natomiast zauważyłem, że mam OB 9, a norma jaką wyczytałem jest 8. Czy jest to powód do niepokoju? Pozdrawiam
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dzień dobry!

Przy tak niewielkim wzroście  nie ma powodów do niepokoju szczególnie, gdy pozostałe wyniki morfologii są w normie.

Pozdrawiam!