Wynik prześwietlenia klatki piersiowej u 29-latki
Mam 29 lat otrzymałam wynik prześwietlenia klatki piersiowej :pojedyńcze zmiany bliznowate poswoiste w szczycie płuca lewego .Co to dla mnie oznacza ? Ostatnie rtg kp nie pamiętam kiedy robiłam. Nie mam żadnych objawów. Na początku tego roku były przypadki w pracy zachorowań na grużlicę.Staram się o dziecko. proszę o odpowiedź i bardzo dziękuję.

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Zmiany mogą odpowiadać zmianom gruźliczym. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie. Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki.