Wynik rezonansu a konieczność operacji

WITAM MAPYTANIE DZIS ODEBRALEM WYNIK REZONANZU.w l4,l5 przodozmyk 1/2 stopnia ,krag l4 przemieszczony do przodu na odleglosc 9mm.poszerzeniem wymiaru strzałkowego kanalu kręgowego na poziomie kręgu l5 do 28 mm. nieliczc zmian zwyrodnieniowych coto jest pseudobulink, uciski sa na lewy nerw rdzeniowy l4 ,kolizja co to jest ?, to jest tylko czesc tego wyniki czy konieczne jest operacja chodze normalnie biere rechabilitacje boli mnie czasami .

Badanie MRI jest badaniem dodatkowym. Każde badanie interpretuje się w kontekście wywiadu, zgłaszanych objawów i badania przedmiotowego. Proszę udać się na konsultację do lekarza, i który zna Pan historię choroby. Specjalista wyjaśni Panu wynik badania i dobierze dalsze postępowanie.