Wynik rezonansu magnetycznego i przepuklina krążka międzykręgowego

Prosze o interpretacje i co dalej robic wynik rezonansu: Płaska dokanałowa posrodkowa przepuchlina krążka miedzykręgowego L5/S1,z dyskretnym uciskiem struktur wewnatrzkanalowych .Minimalne spłaszczenie oraZ skrócenie czasu relaksakcji T2 tego krazka jako wyraz zmian degeneracyjnych.Zaznaczony zwyrodnieniowy przerost wyrostków stawowych L4/L5.Nieistotny naczyniak w trzonie L2(1,2 cm) Dziekuje

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, nie wiem jakie objawy u Pani występują. Wynik musi byc oceniony przez lekarza prowadzącego. Zalecałbym rehabilitacje ruchowa, spadek masy ciała i odpowiednia aktywność fizyczna. Pozdrawiam