Odprostowanie lordozy lędźwiowej z dyskretnym lewowypukłym skrzywieniem

Witam, czy mogę prosić o interpretacje wyniku z rezonansu .Odprostowanie lordozy lędźwiowej z dyskretnym lewowypukłym skrzywieniem. Zaawansowana degeneracja krążka miedzykregowego L5/S1 w postaci spłaszczenia, skrócenia czasu telaksacji T2 oraz uwypuklenia typu "bulging" Drobne osteofity krawedzi trzonów na tym poziomie, prowadzi to do ucisku struktur wewnatrzkanałowych, minimalne dokanałowe uwypuklenie krązka miedzykregowego L4/L5 bez istotnego ucisku worka oponowego.

Witam serdecznie,

Wynik badania uwidocznił chorobę krążka międzykręgowego czyli dyskopatię, Wskazana konsultacja z neurologiem lub neurochirurgiem celem ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.