Wynik RTG kręgosłupa 43-latki
witam :) zrobiłam RTG kręgosłupa i wyszło mi : Lordoza kręgosłupa L-S pogłębiona z poziomym ustawieniem kości krzyżowej. Nieznaczna rotacja w osi długiej kr.lędżwiowego. Wysokość trzonów kręgowych i szerokość przestrzeni miedzykręgowych rtg zachowana.

KOBIETA, 43 LAT ponad rok temu
Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?
Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.
Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do rehabilitanta aby wdrożyć odpowiednie ćwiczenia wzmacniające mięśnie przykręgoslupowe.