Wynik RTG kręgosłupa a drętwienia palca i ból przedramienia
witam na opisie z rtg kregosłupaCmam taki opis:zniesienie fizjologicznej lordozy szyjnej i niewielkie skrzywienie do przodu kregosl. szyjnego na poziomieC4-C5.dyskretne zaostrzenie krawedzi trzonow kregowch w sawach unkowerbalnych?a zlecono rtg poniewaz nastapilo dretwienie malego i serdecznego palca oraz bol calego przedramienia ok nadgarstka po łokiec i mocny bol tej reki po masazu tej czesci ręki stan dretwienia tych palcow sie nasila jak i bol tej reki Prosze o porade nie wiem co o tym myslec?

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmian, które mogą być przyczyną występujących dolegliwości. Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.