Wynik RTG Kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego u 37-latki
Wynik RTG Kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego. Zniesiona lordoza.niewielkie skrzywienie lewoboczne. Sacrum acutum.Asymetryczne zwężenie krążka międzykręgowego L4-L5. Ponad miesiąc temu odczułam silny ból w udzie promieniujący od lewego biodra, Cięzko było chodzić bo b.rwało. Przy spoczynku i lężeniu ustępowało. Rehabilitant sugeruję ucisk od strony kręgosłupa na jakiś nerw. Zauważyłam że gdy chodzę w płaski obuwiu uciska ale daję się wytrzymać ale gdy noszę na lekkim podwyższeniu nasila się i rwie

KOBIETA, 37 LAT ponad rok temu
Witam serdecznie,
Proszę udać się wraz z wynikami do lekarza neurologa w celu ustalenia dalszego postępowania.
Pozdrawiam.