Wynik RTG kręgosłupa szyjnego u 19-latki
Witam serdecznie, Dzisiaj odebrałam wyniki RTG kręgosłupa szyjnego, w wyniku pisało: "Niewielkie skrzywienie lewoboczne kręgosłupa szyjnego, zwezenie tylnych przedzialow przestrzeni miedzykregowych C5-C6 i C6-C7, odmiana rozwojowa- foramen arcuale incompletus" chciałabym głównie dowiedzieć sie co to ta odmiana rozwojowa oraz czy powinno nastapic leczenie? Dziekuje za odpowiedź

KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
odmiana rozwojowa oznacza występowanie tej zmiany u pewnej ilosci populacji. proponuję udac sie do lekarza kierujacego na powyzsze badania aby moc okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.