Wynik RTG kręgosłupa szyjnego u 30-latki
Witam, mam 30 lat, wynik rtg kr. szyjnego: spłycenie lordozy w odc C4-C7,wysokość trzonu C6 nieznacznie obniżona, zaostrzenie krawędzi trzonów C6 C7,tarcze m-k C5-C6,C6-C7 nieznacznie zwężone. Dodam ,ze intensywnie trenuję fitness- zajęcia wzmacniające, siłowe. Proszę o interpretację wyników;(

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie nieprawidłowości w obrębie szyjnego odcinka kręgosłupa. Proszę udać się na wizytę do lekarza, który odniesie wyniki badań do aktualnego stanu klinicznego.