Bóle kręgosłupa i wynik RTG kręgosłupa lędźwiowego

34 latek z bólem kręgosłupa Wynik RTG: Kr.Ledzwiowy AP bok Dyskretne skrzywienie kregosłupa L w lewą stronę. Lordoza zachowana. Niewielkie przewężenie przestrzeni m-k L2/L3. Początowa osteofitoza krawędziowa trzonów. Poza tym wysokość trzonów i przestrzeni m-k w gr. normy. Lordoza szyjna spłycona. Zwężenie tylnego odcinka przestrzeni m-k C2/C3, C6/C7. Zaostrzenie krawędzi trzonów. Poza tym wysokość trzonów i przestrzeni m-k w gr. normy Co znaczy ten wynik? Czy czeka mnie jakiś zabieg?

Lek. Tomasz Budlewski

aby móc się wypowiedzieć konieczne jest wykonanie bezpośredniego badania lekarskiego oraz łącznej analizy wykonanych badań, proszę zgłosić się do lekarza zlecającego powyższe badanie.