Wynik RTG kręgów szyjnych i kręgosłupa lędźwiowego a uporczywe bóle głowy

Zwężenie przestrzeni międytrzonowych C3- C7 w odcinkach tylnych. Zmiany zwyrodnieniowe wytwórcze powierzchni stawowych stawu obrotowego(RTG kręgów szyjnych) Nieprawidłowe budowy łuków tylnych L5-S1. Zwężenie przestrzeni międzytrzonowych L4 L5 S1 w odcinkach tylnych(RTG kręgosłupa lędzwiowego). Mam 49 lat i cierpię na uporczywe bóle głowy. Proszę o interpretację wyników

Witam serdecznie. Opis badania wskazuje na występowanie dość zaawansowanych zmian zwyrodnieniowych w obrębie kręgosłupa z możliwym konfliktem pomiędzy strukturami nerwowymi. Proszę skonsultować się na tym etapie z neurochirurgiem.