Wynik RTG płuc i obrączkowate zagęszczenia w obu wnękach
Witam,co oznacza w wyniku RTG płuc,obrączkowate zagęszczenia pozapalne w obu wnękach.Poza tym,płuca bez zmian ogniskowych.Serce i naczynia wnęk w normie.Przepona,kąty wolne

MĘŻCZYZNA, 37 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opisane zmiany powstały na skutek przebytego zapalenia. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.