Wynik testu ciążowego z krwi na poziomie 72,72

witam od paru dni robię testy z moczu i wszystkie wychodzą pozytywnie zrobiłam też test z krwi a mój wynik to 72,72 pani w rejestracji powiedziała że to ciąża to prawda ? który to tydzień i czy wyjdzie to na usg ? dodatkowo dodam że dostałam jakiejś wysypki skórnej na stopach łokciach i doniach która bardzo swędzi są to małe różowe kroteczki czy to może zagrażać dziecku ?

Witam. Wynik badania rzeczywiście wskazuje na ciążę. Na podstawie samego badanie krwi nie da się jednak określić który to tydzień. Proszę możliwie jak najszybciej zgłosić się do ginekologa.