Wynik testu ciążowego z krwi na poziomie 72,72
witam od paru dni robię testy z moczu i wszystkie wychodzą pozytywnie zrobiłam też test z krwi a mój wynik to 72,72 pani w rejestracji powiedziała że to ciąża to prawda ? który to tydzień i czy wyjdzie to na usg ? dodatkowo dodam że dostałam jakiejś wysypki skórnej na stopach łokciach i doniach która bardzo swędzi są to małe różowe kroteczki czy to może zagrażać dziecku ?

KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu
Witam. Wynik badania rzeczywiście wskazuje na ciążę. Na podstawie samego badanie krwi nie da się jednak określić który to tydzień. Proszę możliwie jak najszybciej zgłosić się do ginekologa.