Wynik TK głowy 51-letniej kobiety do analizy
Witam, Bardzo proszę o informację co mogą oznaczać wyniki mojej mamy. KOBIETA , 51 LAT , KRAKÓW Witam tk głowy Na wykonanych skanach zmian ogniskowych w zakresie OUN nie stwierdza się.układ komorowy nieprzemieszczony.Cechy niewielkiego korowo-podkorowego zaniku mózgu.Po podaniu środka cieniującego patologicznych wzmocnień nie uwidoczniono.W zakresie kości pokrywy czaszki zmian nie stwierdza się. Mamę często boli głowa. Bardzo proszę o wstępną diagnozę.

KOBIETA, 53 LAT ponad rok temu
Renata GrzechociĹska
83 poziom zaufania
Zmiany zanikowe mogą wynikać z wieku. Pozostały opis bez odchyleń od normy.