Wynik TK głowy u 32-latki
witam miałam robione tk głowy wynik jest dobry martwi mnie tylko ten opis znaczne upośledzenie powierzchni piramid kości skroniowych w małych jamach sutkowych poziom płynu lekarz wysłał mnie na rezonans

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Lek. Krzysztof Szmyt
88 poziom zaufania
Witam,
Szanowna Pani, niestety bez zestawienia wyniku powyższego badania z Pani badaniem klinicznymi i całą historią choroby ciężko stwierdzić co może być tego przyczyną. Zalecam w celu wyjaśnienia Pani wątpliwości wizytę u lekarza zlecającego badanie. Pozdrawiam