Wynik TK głowy u 42-latki

Dzień Dobry! W wyniku TK głowy, napisano: "W topografii obu jąder soczewkowatych , dość symetrycznie, w obu półkulach mózgu widoczne są hipodensyjne ogniska o średnicy 0,9 cm(strona prawa 0 i 1,1cm(strona lewa)) o charakterze przebytych zmian naczyniopochodnych). Zwapnienie w sierpie mózgu (1,3x8mm)i w szyszynce (śr. 0,7cm)". Poza tym nic mnie nie zaniepokoiło. Czy powinnam się obawiać? Jestem na urlopie i po prostu się wystraszyłam. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam Joanna.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie napisała Pani z jakiego powodu wykonane zostało badanie. Wynik powinien być bowiem oceniony w oparciu o dane kliniczne.