Wynik TK i skrzywienie odcinka lędźwiowego
Otrzymałam wynik TK dyskretne prawosławne skrzywienie odcinka lędźwiowego kręgosłupa.cechy ostrogi na przednim górnej powierzchni trzonu L4 cechy sklepowy zaćmienie dolnej powierzchni trzonu L 5 wyraz zmian regeneracyjne. W poziomie L4 L5 tylne dwu boczna wypukłe na krążka Mk z modelowanie przedniej powierzchni worka opo nowego zwezeniem zachylkow bocznych.w poziomie L5 S1 cechy tylno pośrodkowe przepukliny krążka Mk zgadzając na str. Prawa z ucisku em na przednią powierzchnię worka oponoweg

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Witam serdecznie,
Wynik badania wskazuję na skoliozę, zmiany zwyrodnieniowe oraz chorobę krążka międzykręgowego czyli dyskopatii. Wskazana jest konsultacja z lekarzem neurochirurgiem w celu ustalenia dalszego postępowania.
Pozdrawiam.