Wynik TK i zniesienie lordozy kręgosłupa szyjnego
wynik TK, zniesiona lordoza kr. szyjnego. Obnizenie tarczy m-kręgowej C5-6, Drobne osteofity na krawędziach obu trzonów kręgów. Uwypuklające się dokanałowo krążki m-kręgowe C5-6, C6-7 uginają przenią ścianę worka oponowego. Co to znaczy jest to stan po wypadku samochodowym. Lekarz skierował mnie na rechabilitację proszę o rady. Pytanie czy to jest lekki uraz dodoam że ból jest okropny. Miewam straszne ataki bólu głowy. Dziekuje czekam na odpowiedz.

KOBIETA, 36 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Z opisu wynika iż zmiany nie sa bardzo zaawansowane natomiast przy tego typu zmianach jak najbardziej może Pan odczuwac dolegliwości bólowe, proszę postepowac wg zaleceń lekarza, jeśli ból nie ustąpi po tej rehabilitacji konieczna konsultacja ortopedyczna