Wynik USG jamy brzusznej u 43-letniej kobiety

Dzień dobry prosze o pomoc otoz we wrzesniu zeszłego roku mialam badanie ginekologiczne usg wnim wykroto polipa i cos tam jeszcze skierowano na badanie taka kamerka i biopsje zaraz za mc. Biopsja wyszla ok a polip ponoc pierwszy lekarz sie pomylil . Ze wzgledu ze nie mam miesiaczki bo mam zalozona wkladke mirena a dziwnie zaczelam tyc w miesiacu marcu poszlam na usg mialam duza cyste a w sierpniu po usg jamy brzusznej jest wiekszy teraz wypycha mi skore na brzuchu linijka zmierzylsm ma17 cm .

Witam. Tak duża cysta powinna być usunięta operacyjnie, szczególnie że ma tendencję do powiększania się. Proszę bezwzględnie zgłosić się do ginekologa.