Co oznacza wynik USG jamy brzusznej 28-letniej kobiety?

Witam OStatnio mialam robione usg jamy brzusznej ze wzgledu na kontrole polipa co oznacza drobne wzmozenia w trzustce ? troche mnie to zaniepokoilo . to mojego USg : Wątroba niepowiększona o jednorodnej echogenicznosci. Pecherzyk zolciowy cienkoscienny,bez zlogow,z polipem w oklicy szyi o wymiarach 3,3/2,6/4 mm.Drogi zolciowe wewnatrzwatrobowe,PZW i zyla wrotna nieposzerzone. Trzustka niepowiekszona,o jednorodnej echogenicznosci,z drobnymi linijnymi wzmozeniami ,przewod Wirsunga nieposzerzony.

Wynik USG jamy brzusznej nie budzi niepokoju, a obraz trzustki może wskazywać tylko na niejednorodny np. rozkład tkanki włóknistej w trzustce (może to taka odmiana Pani budowy trzustki). Wynik powinien interpretować lekarz, który kierował na badanie USG.