Wynik USG węzła chłonnego i ropna wydzielina
Pod lewą pachą był węzeł chłonny w którym zbierała się ropa, został wykonany posiew ropy po czym dostałam antybiotyki AMOKSIKLAV 2*1 przez 2 tygodnie Jestem pod stała kontrola onkologa wyniki USG : w obrębie lewego dołu pachowego PUS po pci o wym.26x22mm Reumatolog powiedział ze bóle stawowe są spowodowane oddziaływaniem węzła dlatego że tam cały czas może gromadzić się ropa STRUCTUM 500MG BIORĘ 2*1 PRZE 2MIESIĄCE I MUSZĘ BRAĆ JE NADAL oraz wykonać: anty-CCP i ANA MOŻLIWE ŻE TO SKUTEK PRZEZIĘBI

KOBIETA, 50 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Opisane ropne zapalenie węzła chłonnego zdecydowanie wymaga dalszej antybiotykoterapii. Ze względu na bóle stawowe proszę wykonać wszystkie zalecone badania zgodnie z sugestią specjalisty reumatologa.