Wynik USG węzła chłonnego i ropna wydzielina

Pod lewą pachą był węzeł chłonny w którym zbierała się ropa, został wykonany posiew ropy po czym dostałam antybiotyki AMOKSIKLAV 2*1 przez 2 tygodnie Jestem pod stała kontrola onkologa wyniki USG : w obrębie lewego dołu pachowego PUS po pci o wym.26x22mm Reumatolog powiedział ze bóle stawowe są spowodowane oddziaływaniem węzła dlatego że tam cały czas może gromadzić się ropa STRUCTUM 500MG BIORĘ 2*1 PRZE 2MIESIĄCE I MUSZĘ BRAĆ JE NADAL oraz wykonać: anty-CCP i ANA MOŻLIWE ŻE TO SKUTEK PRZEZIĘBI

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane ropne zapalenie węzła chłonnego zdecydowanie wymaga dalszej antybiotykoterapii. Ze względu na bóle stawowe proszę wykonać wszystkie zalecone badania zgodnie z sugestią specjalisty reumatologa.