Wyniki badań genetycznych do interpretacji

witam mam pytanie czy wszysdko z wyników jest ok trisomia 21 ryzyko podstawowe 1;746 ryzyko skorygowane 1;1325 trisomia18 ryzyko podstawowe1;1905ryzyko skorygowane1;1329trisomia13ryzykopodstawowe1;5953ryzyko skorygowane1;705 z góry dziękuje :)

Pisze Pani tylko o ryzyku końcowym. A czym jest spowodowane takie przesunięcie w ryzyku tris13? Czy tylko wynikiem biochemii, czy może jakąś nieprawidłowością w USG? Generalnie jednak, te wyniki są pomyślne dla Pani.