Wyniki badań hormonalnych tarczycy

Witam!Oto normy i moje wyniki badan hormonalnych: Tsh 2,310 (o,400-4000) FT3 3,26 (1,80-4,20) FT4 1,04 (0,80-1,90) Moje pytanie brzmi nastepujaco:czy po interpretacji tych wyników mozna stwierdzic Niedoczynnosc tarczycy?

Dzień dobry,

Po interpretacji tych wyników można stwierdzić stan eutyreozy - czyli wyrównania hormonalnego, a więc prawidłowej funkcji hormonalnej tarczycy. Wyniki są prawidłowe.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz