Wyniki badań hormonalnych wykonanych z powodu braku miesiączki a bezpłodność

Witam . Moja kobieta przeszła badania hormonalne z powodu braku miesiączki i otrzymała dzisiaj wyniki. Czy mogą oznaczać bezpłodność ?? H. luteinizujący-29,00mIU/ml h.folikulotropowy-8,63mIU/ml prolkatyna-33,39ng/mL estradiol-79,52pg/ml globulina-81,48nmol/L Siarczan dehydropiandrosteronu 8,15umol/L H.tyreotropowy 2,92ulU/ml OGTT w surowicy 3 punktowe P1: 9,21mU/ml P2: 74,510 P3: 30,580 K.Glikemiczna na czczo-77,9 mg/dl oznacz 2-162,7 oznacz 3-127,1 Profil dobowy kortyzolu-29.90nmol/L

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można się wypowiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.