Wyniki badań przed i po dializie oraz po przeszczepie

KWitam Do tej pory mój wynik kra to 1200 przed dializą i 600 po dialize w tej chwili jestem dwa tygodnie po przeszczepie i mój wynik przed 'dializa to 5,10 mg/dl chciałbym wiedzieć jak to się ma do poprzedniego wyniku.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
1200 µmol/L to 13.57 mg/dl. Przy obecnym wyniku badania po przeszczepie najprawdopodobniej konieczne będzie kontynuowanie dializ.