Wyniki badania cholesterolu po zdrowym odżywianiu

czy dobre są wyniki miałem takie cholesterol tylko nie wiem jaki 300mg trójglicerydy 300mg byłem u dietetyka od 2 miesięcy zdrowo się odżywiam 5 razy dziennie co 3 godziny plus 2 litry wody schudłem 12 kg i trzymam wagę od miesiąca cały czas tą samą teraz mam tak trojglicerydy 120 cholestelor ldl 155 cholestelor hdl 50 cholestelor calkowity 230 bo lekarz rodzinny to już od początku chciał tablety przepisać ja wole sam się zdrowo odżywiać bez tabletek

Lek. Tomasz Budlewski

Na pewno wyniki znacznie się poprawiły, proponuję dalej zdrowo się odżywiać i sprawdzić wyniki za miesiąc.