Wyniki badania CRP u 40-latki

CRP 59, D-dimer1,76 badanie z 21.10.2014 badanie z 24.10.2014 CRP 19, D-dimer 2,58 oczym może świadczyć czy trzeba się martwić Ania

Magdalena Mroczek

D-dimery są w normie. CRP świadczy o stanie zapalnym (związanym np. z infekcją) w organizmie. Jeśli spada oznacza to zmniejszenie stany zapalnego.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, Pani wyniki są jak najbardziej prawidłowe. Pozdrawiam.