Wyniki badania histopatologicznego jelita grubego i wycinków z polipów żołądka

Witam dzis odebralem wyniki badania histopatologicznego baaardzo mnie niepokoją 1Polypus hyperplasticus, Ademona tubulare cum dysplasia low grade,Excisio completa 2Polypus hyperplasticus ,Metaplasia intestinas absenta, Pierwszy wynik to jelito grube 2 wycinki z polipów żołądka dodam ze od miesiąca boli mnie żołądek na TK wykazało zmiany zwyrodnieniowo\wytwórcze odcinka Th \ L kręgosłupa z objawami gazu w tarczy wielopoziomowo Proszę o interpretacje

Witam,
obie opisywane zmiany są zmianami łagodnymi, aczkolwiek już z cechami transformacji w guzy złośliwe.
Zostały usunięte w odpowiednim czasie, jeżeli ze zmian pobrano tylko wycinki - należy je usunąć w całości

pozdrawiam