Zapytaj lekarza

7 3 7 , 1 4 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Wyniki badania holtera 29-latki

Bardzo prosze o intrpretacje wynikow holtera A w szczegolnosci to co mnie niepokoi ARYTMIE KOMOROWE VE razem 4, pary VE 1, VE na 1000/godz 0.03/0.17. ARYTMIE NADKOMOROWE mig/trzep.przedsionkow 10.1%. Zatokowy rytm prowadzacy,sredni HR 83,max HR 168, min Hr 45. Zarejestrowano 4 pobudzenia komorowe,w tym 0 V-Tach,i 1 par. Co oznacza w echo ze prawa komora RVOT 2,63. Przedni platek mitralny z drobnymi brzeznymi zwloknieniami. Sladowa fala zwrotna do lewego przedsionka. TAPSE 25mm. Dziekuje.
KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu

Stosowanie dronedaronu w praktyce - 10 gorących pytań

Migotanie przedsionków to duży problem społeczny. Wiele osób cierpi na tę przypadłość. Leczenie migotania może polegać na podaniu dronedaronu. Obejrzyj film i dowiedz się więcej na temat tej terapii.

Magdalena StusiĹska
76 poziom zaufania

Pojedyńcze dodatkowe skurcze komorowe zdarzają się u każdego zdrowego człowieka- istotnym jest aby nie było ich zbyt dużo. Natomiast 10% migotań i trzepotań przedsionków dobrze skonsultować z lekarzem. RVOT- to wrodzone zwężenia drogi odpływu prawej komory. Płatek z drobnymi zwłóknieniami i śladowa fala zwrotna nie są powodem do niepokoju.

Do jej zainteresowań medycznych należy anestezjologia i intensywna terapia, radiologia, ginekologia, medycyna rodzinna, a także medycyna ratunkowa.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy