Wyniki badania MR kręgosłupa szyjnego
witam wyniki mr kregosłupa szyjnego napisano w nim ze :mam skrzywienie osi kr szyjn ego na lewo .Na poziomie c5-6 centralna wypuklina krazka miedzykregowego pozostajaca w konflikcie z korzeniem lewego nerwu rdzeniowego .Pozatym bez zmian . Jakie sa dalsze kroki ,czy czeka mnie zabieg czy tez tylko rechabilitacja? .Wizyte u specjalisty mam dopiero we wrzesniu wiec sie troche niepokoje .Dziekuje za odpowiedz

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Witam serdecznie,
Wynik sugeruję chorobę krążka międzykręgowego czyli dyskopatię. Wskazana konsultacja z neurologiem celem ustalenia dalszego postępowania.
Pozdrawiam.