Wyniki badania poziomów bHCG u 31-latki

Dzień dobry! Ostatnią miesiączkę miałam 6.09 cykl 28-29 dni. 5. 10 zrobiłam test ciążowy domowy, wynik pozytywny. 6.10 plamienie a potem krwawienie. W tym samym dniu beta HCG ilościowe - 27,8mlU/ml. Po 48 godzinach- 33,8. Po trzech dobach od drugiego badania - 40,5. Co oznaczają te wyniki?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest dalsze badanie. Proszę koniecznie oznaczyć beta hcg z krwi i udać się do ginekologa.