Wyniki badania tarczycy 67-letniej osoby do analizy

Proszę o interpretacje wyników Tarczyca nie powiększona PP 14x10x38mm zawiera kilka hiperechogenicznych guzków do 8 mm ciesc. 3mm zawiera 5 mm izoechogeniczny guzek LP 11x12x21 mm wyraznie niejednorodny. Po za tym przy obu platach pojedyncze guzki po prawej stronie 22 mm po lewej 12 mm. badanie tsh 3 gen 3,3 zakres (o,27-4,2) Lecze sie tylko Euthyrox 88.

Lek. Tomasz Budlewski

Koniecznie jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę udać się do lekarza endokrynologa celem ustalenie dalszego postępowania. Być może będzie konieczność wykonania biopsji.