Wyniki USG tarczycy i TSH

Bardzo proszę o interpretację wyników. Tarczyca nie powiększona PP 14x10x38mmzawiera kilka hiperechogenicznych guzków do 8mm.Ciś 3 mm zawiera 5 mm izoechogeniczny guzek. LP 11x12x21mm wyraźnie niejednorodny .Po za tym przy obu płatach pojedyncze guzki prawej stronie 22 mm po lewej 12mm Tsh 3 gen wynik 3,3 zakres (0,27-4,2) Jakie powinnam stosować leczenie.Obecnie biorę tylko lek Euthyrox 88.

Lek. Tomasz Budlewski

Leczenie zależy nie tylko wyników ale także objawów. Nie podała Pani od czego zaczęły się objawy. Tarczyca nie jest powiększona ale posiada guzki które należy bardziej dokładnie zdiagnozować. proszę koniecznie udać się do lekarza endokrynologa celem ustalenia odpowiedniego dalszego postępowanie.