Wyniki badania w 35. tygodniu ciąży

Witam Proszę o pomoc. Skończyłam właśnie 35 tydzien ciazy. Wczoraj byłam na usg. Lekarz mówi ze jest wszystko ok ale ja sprawdziłam sobie dane z usg i się zmartwilam :( proszę mi odpowiedzieć bo się zamrtwie przez te 2 tygodnie do następnej wizyty. Lekarz mówi ze dzidzia waży ok 2100 g wiec jest mała ale zostało jeszcze jakieś 4-5 tyg wiec przybędzie napewno. Martwi mnie wymiar fl - 5.23 mam wpisany w kartę. Reszta pomiarów BPD - 8.64 AC - 29 HC - 30.82 Co się dzieje ???????

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli wszystkie usg były ok wcześniej to proszę kierować się tym co powiedział lekarz prowadzący.