Wyniki badania w kierunku Amebozy

jak zrozumieć sprawozdanie z badania laboratoryjnego. "Ameboza- P-ciała IGG -Ameba IGG wynik 10.9 jednostka U. wartość referencyjna <10. metoda Elisa." czy ten wynik który jest lekko podan 10 oznacza że jestem lub byłem w przeszłości zarażony Amebą? dziekuję bardzo za odpowiedz!

Lek. Tomasz Budlewski

niewykluczone, czy to cały wynik czy tylko fragment? Proszę udac się do lekarza.