Wyniki echokardiografii u 32-latka

Poniżej wyniki Echo Serca Zast Mitr EF: mm/s DE: mm Fala zwrotna: I stop Gradient max: 2,5 mmHg Zast Aortalna Aorta wstępująca 32mm pierścień zastawkowy 28 mm separacja 19mm fala zwrotna brak płatki ok gradient max 8mmHg zastawka trójdzi fala zwr. łag. platki prawidłowe grad max 0,9 mmHg RVSO ok 45mmHg zast płucna fala zwrt I stopnia płatki ok gradient max 2.4 mmHg PR. komora 22 mm L. przedsionek 36 mm L. kom wym rozk-sk 50/32 mm przegr mk 10/17 mm tyl ściana 9/16 mm EF:65% Czy jest ok??

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik ECHO serca powinien ocenić specjalista kardiolog, który zinterpretuje wynik w oparciu o pełne dane kliniczne.