Wyniki estradiolu a wypadające włosy i suchość pochwy

wyniki estradiolu : 31,34pg/ml przy normach f.pęcherzykowa:12,5-166 f.owulacyjna:85,8-498 f.luteralna:43,8-211 badanie robiłam w dniu kiedy dostałam okres, a dostałam go jakoś 5 albo 6 godzin po badaniu, czy mam niedobór estrogenów ? badanie robiłam ze wzgledu na wypadające włosy i zmęczenie , suchość pochwy , skóry

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podany wynik badania mieści się w granicy normy. Niemniej jednak wynik badania powinien ocenić lekarz prowadzący w oparciu o stan kliniczny oraz wyniki innych badań dodatkowych.