Wyniki gospodarki tłuszczowej a przeciwwskazanie do stosowania leku z izotretynoiną

Dzień Dobry! Chciałabym zapytać, czy moje wyniki gospodarki tłuszczowej są przeciwwskazaniem do stosowania leku z izotretynoiną. Cholesterol całkowity- 213 mg/dl HDL- 101 mg-dl LDL- 99 mg/dl Triglicerydy- 65 mg/dl Mam 21 lat jest osobą aktywną, lubię warzywa i owoce:) Bardzo zależy mi na odpowiedzi. Pozdrawiam!

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podane wyniki nie są wprawdzie idealne, aczkolwiek nie są przeciwwskazaniem do rozpoczęcia leczenia preparatem izotretynoiny.