Wyniki Holtera EKG i ciśnieniowego

Witam. Dostalem wyniki holtera ekg i cisnieniowego. Niestety nie mam zadnej wiedzy z tego zakresu a musze jeszcze poczekac na wizyte u kardiologa. Czy moge zapytac czym jest CH3 ktorego mam 'normalne ST 76%, w przeciwienstwie di ch 1 i 2 gdzie jest prawie 100. Do tego dochodzi zmienna morfologia zalamka P niemiarowosc zatokowa i Poj.pobudzenia węzłowo izorytmiczne . Rezultaty pobudzen kom umiarkowanie liczna ExV poj monoformiczna ok 400/d Nadkomorowe. Sporadyczna ExsV poj .kilkanascie /d.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę cierpliwie poczekać na wizytę u specjalisty kardiologa. Konieczne jest bowiem zestawienie wyników ze stanem klinicznym pacjenta.