Wyniki Holtera i echo serca

Witam, odebrałam wyniki holtera i echo. Wizytę u lekarza mam pod koniec stycznia.Często robi mi się słabo, szczególnie przy wysiłku i staniu. Czy wynik holtera wskazuje, że to może być przyczyną dolegliwości? Dodam iż morfologia i hormony tarczycy są w normie. Kobieta , 26 lat Holter: 111173 Qrs'ów, max HR 146, min HR 44, 115 SVPB, 38 tachy, 5 brady, 3 rytmy niemiarowe, reszta 0 ECHO:mitralna wypadanie płatków ze śladową MR, trójdziela śladowa niedomykalność, reszta w normie

Aleksander Ropielewski

Nie są to wyniki wskazujące na poważne zaburzenia funkcji serca, jednak bez oceny zapisu holtera nie mogę stwierdzić tego jednoznacznie.