Wyniki Holtera i echo serca
Witam, odebrałam wyniki holtera i echo. Wizytę u lekarza mam pod koniec stycznia.Często robi mi się słabo, szczególnie przy wysiłku i staniu. Czy wynik holtera wskazuje, że to może być przyczyną dolegliwości? Dodam iż morfologia i hormony tarczycy są w normie. Kobieta , 26 lat Holter: 111173 Qrs'ów, max HR 146, min HR 44, 115 SVPB, 38 tachy, 5 brady, 3 rytmy niemiarowe, reszta 0 ECHO:mitralna wypadanie płatków ze śladową MR, trójdziela śladowa niedomykalność, reszta w normie

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania
Nie są to wyniki wskazujące na poważne zaburzenia funkcji serca, jednak bez oceny zapisu holtera nie mogę stwierdzić tego jednoznacznie.