Wyniki hormonów a trądzik różowaty

proszę o inf.,mam 25 lat, od roku mam kłopoty z cerą i stwierdzony przez dermatologa trądzik różowaty -(niewielki i tylko na twarzy).Dermatolog zlecił mi jeszcze wykonanie badań: prolaktyna 20,2, testosteron 55, androst. 3,27-,DHEO SO4-190,70 które wyszły mi w normie oprócz DHEA 18,50 Proszę o inf.czy to może być coś poważnego, do lekarza endokrynologa są odległe zapisy, ja się b.denerwuję. Na nic więcej nie choruję, nic mnie nie boli. Pozdrawiam Violetta

Witam,

proponuję suplementację dhea oraz miejscowo na twarz rozex żel i tetralysal 300 mg 2x1 tabl/8 dni potem 1x1 tabl/ 32 dni

Pozdrawiam